Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

  • promteplozahyst.com.ua
  • promteplozahyst.com.ua
  • promteplozahyst.com.ua

Котельні

 

Теплоізоляція котелень.

 

Компанія "Промтеплозахист" пропонує ефективну теплоізоляцію котелень, котелень модульного типу, теплопунктів та паропроводів. Звернувшись до нашого підприємства, Ви будете впевнені у вчасному та якісному проведенні теплоізоляційних робіт, які забезпечать у майбутньому економію енергоносіїв та Ваших коштів.

 

Нерідко, отримуючи замовлення на проведення робіт з утеплення котелень та інших технічних приміщень, будівельні організації стикаються з великою кількістю проблем. Чим утеплити приміщення з парогенератором або паровим котлом? Який утеплювач для високотемпературних стін вибрати?

 

На всі ці питання Вам допоможуть відповісти кваліфіковані спеціалісти нашого виробництва. По-перше треба визначитись яку систему опалення треба тепло ізолювати, якого типу вона буде. Те, що стосується самої установки по виробництву тепла, це може буди паровий котел, піч або промислові котельні, то тут необхідно враховувати температуру на поверхні цих установок. З чого буде з’ясовано наскільки високі температури витримує теплоізоляційний матеріал.

 

Це може бути утеплювач із базальтового супер тонкого волокна, тому що в ньому не міститься формальдегідних смол і він витримує до 1000 градусів Цельсія. Єдиним недоліком такого матеріалу є його ціна – вона в 2 рази вища за ціну звичайного базальтового утеплювача.

 

Якщо мова піде про промислові котли, то зазвичай, вони не потребують утеплюючи заходів, їх виробники вже потурбувалися про підвищення ККД та всі вони мають утеплювач та додаткові захисні кожухи.

 

Утеплення труб та інших комунікацій тепла.

 

При утепленні труб різних промислових приміщень, що забезпечують виробництво тепла, потрібно відштовхуватися насамперед від температури труби. Якщо температура труби перевищує температуру навколишнього середовища на 70 і більше градусів, то застосування екструзії і пінопласту неприпустимо з-за їх маленького робочого діапазону.

 

Для утеплення труб найбільш підходящим з матеріалів є базальтовий утеплювач. Для найбільш якісного утеплення слід скористатися спеціально виробленими для цих цілей базальтовими циліндрами (сегментами), які не тільки спрощують монтаж теплоізоляції труб, але і мають більш якісні теплоізоляційні показники.

 

Компанія "Промтеплозахист" забезпечить теплоізоляцію котелень будь-якого типу та виконає роботи вчасно, якісно та дотримуючись всіх правил та норм будівництва.