Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

  • promteplozahyst.com.ua
  • promteplozahyst.com.ua
  • promteplozahyst.com.ua

Трубопроводи

Эфективна теплоізоляція трубопроводів.

Компанія «Промтеплозахист» виконує роботи по теплоізоляції всіх видів труб та трубопроводів різного призначення. Звернувшись до нашої компанії Ви будете впевнені в якості та вчасності виконання робіт, а також можете розраховувати на гнучку систему знижок та індивідуальний підхід саме до вашого проекту.

 

 

Що таке теплозахист трубопроводів та для яких цілей він виконується?

 

ізоляція троубопроводів, промтеплозахист

  1. Теплову ізоляцію трубопроводів на поверхні по заданій температурі виконують у разі, коли теплові втрати не регламентовані, але потрібно захистити персонал від опіків або знизити тепловиділення у приміщенні згідно з вимогами техніки безпеки. В цьому випадку виконуються санітарні норми та вимоги, в яких чітко вказані температури, яких необхідно дотримуватись, виконуючи теплоізоляційні роботи трубопроводів.
  2.  

  3. Теплову ізоляцію трубопроводів, розташованих на відкритому повітрі, виконують з метою запобігання замерзання рідини при припиненні її руху. Особливо актуально це для трубопроводів малого діаметру, які мають малий запас акумульованого тепла. Залежно від температури самої рідини та навколишнього повітря, товщини і матеріалу стінки трубопроводу, параметрів транспортованої рідини, швидкості вітру та температури навколишнього повітря обирається теплоізоляційний матеріал. Чим він щільніший, тим більше ймовірність не замерзання рідини. Зменшує вірогідність замерзання холодної води застосування ізольованих неметалевих трубопроводів.
  4.  

  5. Застосування теплової ізоляції з метою запобігання конденсації вологи з повітря на поверхні ізоляції виконують для трубопроводів, розташованих в приміщенні, що містять речовини з температурою нижче температури навколишнього повітря, в тому числі холодну воду. На величину товщини теплоізоляційного шару для запобігання конденсації вологи з повітря на поверхні теплоізоляційної конструкції впливають відносна вологість навколишнього повітря, температура повітря в приміщенні і вид захисного покриття. При використанні покриття з високим коефіцієнтом випромінювання (неметалевого) розрахункова товщина ізоляції істотно нижче.

 

За допомогою яких матеріалів виконуються теплоізоляційні роботи?


Універсального матеріалу, який би максимально забезпечував теплоізоляцію всіх видів трубопроводів на сьогоднішній день немає. Широко розповсюджений матеріал для теплоізоляції трубопроводів – це пінополіуретанові готові вироби, які є найбільш економічним і ефективним методом. Для кожного окремого проекту в компанії «Промтеплозахист» використовується свій теплоізоляційний матеріал, який оптимально забезпечує всі необхідні завдання теплозбереження та економічності трубопроводів.