Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

  • promteplozahyst.com.ua
  • promteplozahyst.com.ua
  • promteplozahyst.com.ua

Головна

Будівельна компанія «Промтеплозахист» вже більше 3-х років працює на ринку енергозберігаючих робіт та здобула репутацію відповідального та надійного партнера. Головним напрямком нашої діяльності є розробка та монтаж систем теплоізоляція трубопроводів та паропроводів, котелень та трубопроводів модульного типу, теплопунктів та звичайних котелень.


В сучасному світі будівництва дуже багато уваги приділяється саме енергозберігаючим роботам, які проводяться з урахуванням найвищих вимог щодо зниження вартості робіт та економії будівельних матеріалів. При цьому потрібно дотримуватись необхідних будівельних норма та правил, а також правил техніки безпеки та пожежної безпеки. Наші співробітники володіють всіма потрібними знаннями, кваліфікаціями та багатим  досвідом щодо сучасних методів теплоізоляції та  технологічних процесів при виконанні робіт.


Для чого використовується теплоізоляція?

 

  1. Для захисту будівель, теплових промислових установок або окремих їх вузлів від небажаного теплового обміну с оточуючим середовищем.

  2. Для економії енергії при опаленні житлових та промислових будівель.

  3. Для зменшення витоку тепла з приміщень та комунікаційних споруд.

  4. Для забезпечення відносної стабільності температури повітря в приміщеннях на протязі доби при значних коливаннях її  в навколишньому середовищі.

  5. Для покращення комфорту у житлових приміщеннях.

 

Теплоізоляційні роботи практично завжди є проблемою та головним болем для керівників виробництв та директорів підприємств. Але виділення бюджетів на теплоізоляцію – це необхідний крок для подальшого безперервного функціонування та безвідмовності всіх систем комунікацій та будівлі в цілому.


Розуміючи пріоритети наших замовників та керуючись при виборі матеріалів для теплоізоляційних робіт здоровим глуздом та будівельними нормами, ми пропонуємо різні варіанти вирішення Ваших потреб та можливостей по утепленню та ізоляції труб, трубопроводів та обладнання.


Теплоізоляційні матеріали повинні характеризуватися низькою теплопровідністю, високою пористістю та невеликою об’ємною масою. В нашій компанії використовуються лише матеріали що є сертифікованими в Україні.


Компанія «Промтеплозахист» - це надійний помічник в будівництві та вирішення завдань по наданню якісних послуг з теплоізоляції. Наше підприємство постійно розвивається, постійно відбувається аналіз ринку та конкурентів, що дає нам можливість, не дивлячись на невеликий час існування компанії, займати провідні позиції в сфері теплоізоляції.